Mūsų gydytojai

Ginekologijos klinika suprojektuota ir organizuota taip, kad Jūs visuomet jaustumėtės saugiai ir patogiai, užtikrintai ir maloniai, mes gerbiame Jūsų intymumą ir privatumą. Mūsų darbo filosofija pagrįsta medicinine prevencija: siekiame išsaugoti ir sustiprinti moters sveikatą, seksualumą, paskatinti kiekvieną moterį geriau suprasti natūralias savo organizmo reikmes, kūno pokyčius tam tikrais laikotarpiais, tinkamai rūpintis savimi ir puoselėti moteriškumą.

Mes visada esame pasiruošę Jums padėti. Kreipkitės nedelsiant, jei pajutote negalavimą: pilvo skausmą, išskyras, lytinių organų niežėjimą,sutriko mėnesinių ciklas. Pas mus galite pasitikrinti profilaktiškai ir lankytis nėštumo metu.

Čia galite pasitikrinti dėl lytiniu keliu plintančių ligų, atlikti visus reikalingus tyrimus dėl sifilio, ŽIV, gonorejos, trichomoniazės, chlamidijų ir kitų infekcijų. Išsitirti dėl gimdos kaklelio vėžio ir jo sukelėjo zmogaus papilomos viruso. Nustatę infekciją,parinksime jums individualų šiuolaikišką efektyviausią gydymą.

Suteiksime Jums pagalbą, jeigu reikalingos chirurginės procedūros arba operacijos. Skambinkite mums ir susitarkite dėl patogiausio Jums apsilankymo meto.

Jeigu tik turite kokių nors papildomų klausimų ar pageidavimų, nesidrovėkite jų apsvarstyti registracijos metu.  Mes garantuojame Jums išskirtinį konfidencialumą ir diskretiškumą. Visa medicininė informacija yra griežtai saugoma, ir be asmeninio pacientės nurodymo niekam neprieinama.

Ateikite pas mus, kaip pas geriausius savo draugus, kuriems visada malonu Jus matyti ir kurie visada yra pasiruošę Jums padėti. Juk taip paprasta ir malonu būti sveikai ir laimingai, patikėjus savo sveikatą tikriems profesionalams!

  Gydytoja Ingrida Kravčenkienė

Medicinos mokslų daktaras Gydytojas Genadijus Kravčenka

Slaugytoja Irina Borkovskienė

Slaugytoja
Irina Borkovskienė

Slaugytoja Daiva Raudytė