Mūsų gydytojai

Ginekologijos klinika suprojektuota ir organizuota taip, kad Jūs visuomet jaustumėtės saugiai ir patogiai, užtikrintai ir maloniai.  Mes gerbiame Jūsų intymumą ir privatumą. Mūsų darbo filosofija pagrįsta medicinine prevencija: siekiame išsaugoti ir sustiprinti moters sveikatą, seksualumą, paskatinti kiekvieną moterį geriau suprasti natūralias savo organizmo reikmes, kūno pokyčius tam tikrais laikotarpiais, tinkamai rūpintis savimi ir puoselėti moteriškumą.

Mes visada esame pasiruošę Jums padėti. Kreipkitės nedelsiant, jei pajutote negalavimą: pilvo skausmą, neįprastas išskyras, lytinių organų niežėjimą, perštėjimą makštyje, sutriko mėnesinių ciklas.

Mūsų ginekologijos klinikoje Jūs galite pasitikrinti sveikatą profilaktiškai kartą per metus ir lankytis nėštumo metu.

Jeigu galimai užsikrėtėte lytiniu keliu plintančiomis ligomis, pavyzdžiui, turėjote nesaugius lytinius santykius, santykių metu plyšo, ar nusmuko prezervatyvas, mylėjotės su nepažįstamu partneriu, buvote išprievartauta, arba  nepamenate, kuo baigėsi vakarėlis, nubudote nepažįstamoje vietoje ir panašiai,  ginekologas pasiūlys Jums atlikti visus reikalingus tyrimus dėl sifilio, ŽIV, AIDS, gonorejos (liaudiškai vadinamo triperio), trichomonų, chlamidijų, ureaplazmų ir kitų infekcijų.

Ginekologinės patikros metu galite išsitirti dėl gimdos kaklelio ikivėžinių susirgimų, gimdos kaklelio vėžio ir jo sukėlėjo žmogaus papilomos viruso (ŽPV). Atliksime onkocitologinį tepinėlį, arba PAP tyrimą skystoje terpėje, gimdos kaklelio videokolposkopiją. Nustačius ŽPV infekciją, gydytoja ginekologė, arba gydytojas ginekologas įvertins Jūsų riziką, parinks Jums individualų šiuolaikišką efektyviausią gydymą.

Suteiksime Jums efektyvią pagalbą ir tuomet, jeigu Jums reikalinga chirurginė procedūra arba operacija. Skambinkite mums nedelsiant ir susitarkite dėl  Jums patogaus apsilankymo laiko, arba visą parą registruokitės  vizitui internetu.

Jeigu tik turite kokių nors papildomų klausimų ar pageidavimų, nesidrovėkite jų apsvarstyti registracijos metu.  Mes garantuojame Jums išskirtinį konfidencialumą ir diskretiškumą. Visa medicininė informacija yra griežtai saugoma, ir be asmeninio pacientės nurodymo niekam neprieinama.

Ateikite pas mus, kaip pas geriausius savo draugus, kuriems visada malonu Jus matyti ir kurie visada yra pasiruošę Jums padėti. Juk taip paprasta ir malonu būti sveikai ir laimingai, patikėjus savo sveikatą tikriems profesionalams!

Lauksime Jūsų atvykstant!

Gydytoja akušerė gynekologė Ingrida Kravčenkienė

20190127_124748

Gydytojas akušeris ginekologas Medicinos mokslų daktaras Genadijus Kravčenka

Slaugytoja Irina Borkovskienė

Slaugytoja Daiva Raudytė