Plokštelėmis/trombocitais pRaturtintos Plazmos  (PRP) procedūra tai naujovė estetinėje ir gydomojoje ginekologijoje

Trombocitais praturtinta plazma (Platelet Rich Plasma (PRP) jau ilgą laiką taikoma sportinių traumų gydymui ir plačiai naudojama esterinėje medicinoje, kaip veido raukšlių užpildas, veido atjauninimas ir panašiai.

Trombocitais praturtinta plazma (PRP) gaunama iš paties paciento kraujo, dėl ko procedūra yra saugi ir gerai toleruojama.  PRP sudėtyje yra augimo faktoriai, kurie paskatina audinių atsinaujinimą ir atjauninimą.

Tas pats pasakytina apie PRP įtaką dubens dugno audiniams. PRP procedūra indikuotina toms, kurios pageidauja :

sumažinti šlapimo nelaikymo reiškinius
padidinti makšties drėkinimą
sustiprinti orgazmą
sustiprinti seksualinius pojūčius
paputlinti lytines lūpas
susiaurinti makštį
susiaurinti makšties įeigą
susigrąžinti prarastą makšties sienelių stangrumą
paskatinti taško G rejuvenaciją.

Procedūra atliekama per vieną apsilankymą, greitai ir neskausmingai.

Kam galima atlikti procedūrą?

Galima atlikti bet kokio amžiaus suaugusioms moterims, bet ne jaunesnėms nei 18 metų, nesergančioms onkologinėmis ligomis.

Reikalavimai pacientei prieš procedūros atlikimą:

Prieš procedūrą būtina pasitikrinti pas gydytoją ginekologą ir atlikti dubens organų echoskopinį patikrinimą, makšties tepinėlio tyrimą ir gimdos kaklelio tyrimą dėl vėžinių ląstelių (onkocitologinį tyrimą).

PRP procedūros eiga:
Pageidautinos gydyti vietos užtepamos nuskausminamuoju tepalu.

  1. Paimamas kraujas iš venos į specialų mėgintuvėlį.
  2. Kraujas sumaišomas su stabilizatoriais ir praturtanančiomis medžiagomis, hialurono rūgštimi, centrifuguojamas, kad išgauti trombocitais praturtintą plazmą.
  3. Plazmos tirpalas suleidžiamas į problemines vietas naudojant ypač plonas adatėles, kad pažadintume audinius atsinaujinimui.

Po procedūros rekomenduojama laikytis apsauginio režimo 1 savaitę.

Procedūrą patartina kartoti pagal poreikį. Efektas išlieka nuo 6 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo individualių audinių savybių ir naudojimo.

Jeigu jūs ieškote galimybių be operacijos išspręsti savo šlapimo nelaikymo problemą, išgydyti seksualinę disfunkciją, ar tiesiog sustiprinti seksualinius pojūčius, tikėtina, kad PRP procedūra kaip tik jums.